Деконструкція статей Друк

Є. Босх Сотворення світу. Рай на землі
Є. Босх Сотворення світу. Рай на землі
В різних університетах Німеччини існують не тільки «гомо-/лесбійські студії»,  але й «queer studies». (Queer по-  англійськи дослівно означає «дивний, ексцентричний» – прим. перекладача). Мета цих «queer studies» – узагалі заперечити існування чоловічої та жіночої статей. Замість цього пропонують такі рівноправні статі: гетеросексуалісти, гомосексуалісти, бісексуалісти, транссексуалісти, трансгендерні і т.д. В Гамбурзькому університеті такі лекції в гуртках відбуваються з 1990 року. Їхня мета: «Щось протиставити гетеросексуальній нормативності». У вступі до публікації курсу лекцій так  описується поняття «queer»: «Як поняття  політичної боротьби (!) queer звертається  проти гетеросексуальної нормативності,  поділу на дві статі та патріархальних  структур».

Вже віддавна такі думки знайшли собі місце в політиці. Найвпливовіша група дорадників гомосексуального руху на рівні ЄС – «International Lesbian and Gay Association» (ILGA). Вона вимагає зрівняння в правах з гетеросексуальними стосунками не тільки гомосексуальних, а й бісексуальних та транссексуальних стосунків. Цій групі в основному вдалося закріпити в Хартії основних прав і свобод для ЄС «заборону дискримінації на підставі сексуальної орієнтації». Зверніть увагу: ООН ще в 1993 році заперечила для ILGA статус NGO (неприбуткової недержавної організації), тому що ILGA включала в себе в рамках колективного членства три групи педофілів, які були виключені з неї на вимогу ООН щойно в 1994 році.

На рівні ЄС (та завдяки співфінансуванню ЄС) зараз відбуваються семінари з метою підготовки вчителів і вихователів, які повинні прищеплювати дітям усвідомлення рівноцінності стосунків чоловіка і жінки з гомо- та лесбійськими сексуальними стосунками. «Гетеросексистсьскі вихідні положення» при цьому відкидаються як дискримінаційні. Поняттям «гетеросексизм» таврується все, що визнає пріоритет гетеросексуального подружжя над іншими типами сексуальних стосунків. І це тоді, коли представницькі студії в США виявили, що серед дорослого населення процентна кількість тих, які самі себе означають як гомосексуалісти чи бісексуалісти, сягає серед чоловіків близько 2,8 %, а серед жінок – біля 1,4%. В результаті проведеного в 2001 році аналогічного дослідження в Німеччині серед чоловіків ця цифра сягнула лише 1,3%, а серед жінок – 0,6%, що перебуває в разючому контрасті до впливовості гомосексуального лоббі та їхніх симпатиків і політичних друзів! Міністерство в справах жінок, молоді, сім’ї і здоров’я федеральної землі Нордрайн-Вестфалія у співпраці з гомо-/лесбійською групою розробило сексуально-педагогічний проект для шкіл, який має єдину мету: представити гомосексуальне життя бажаним і вартим наслідування.

Уряд федеральної землі Шлєзвіґ-Гольштайн встановив перелік книжок для дітей та молоді, в яких для дітей, починаючи вже з трирічного віку (!), гомосексуальний спосіб життя представляється як зразок. Книжки можуть безкоштовно позичатися на абонемент школам та дитячим садкам. Книжки для дитячих садків, такі, як, наприклад, «Друг татуся», в яких гомосексуальне життя представлене рівноцінним з гетеросексуальним подружжям та змальоване як зразок для наслідування, поширюються все більше.

Зауважте: у всій історії людства – крізь всі культури і релігії – «подружжям» звалися виключно стосунки між чоловіком і жінкою, засадничо відкриті до зродження дітей. Якщо ж сьогодні мова йтиме про «подружжя» всюди, де гетеросексуальна чи гомосексуальна пара живе разом, а про «сім’ю» – там, де діти живуть разом з дорослими, то цим зруйнується суттєва підвалина засадничого порядку нашої держави. Де заперечується відмінність статей і зміна поколінь, там лише побільшуватиметься розпливчастість ідентичності нащадків. Це – відкинення засадничого консенсусу і, врешті, зруйнування культури.

Як ми можемо взяти на себе відповідальність за майбутні покоління?

Цей текст є напрацюванням Німецького інституту молоді і суспільства (Deutsches Institut für Jugend und Gesellschaft), що його очолює д-р Крістль Рут Фонгольдт.


Крістль Рут Фонгольдт

(З німецької переклав Петро Гусак)


Рейтинг статті

( 5 голосів )
Теги:     проблема      за життя
( 4684 переглядів )
 

Коментарі  

 
0 #1 LionelJuicy 28.10.2018 10:32
Hello. I see that you don't update your blog too often. I know that writing
articles is time consuming and boring. But did you know that there is a tool that allows you to create new posts using existing content (from article
directories or other pages from your niche)? And it does it very well.

The new articles are unique and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити